Hamilelik

Cinsiyet Partisi Nasıl Yapılır?

Hamile olduğunuzu öğrendiğiniz andan itibaren aklınızda “Acaba cinsiyeti ne?” sorusu var biliyoruz. Bu keyifli serüvenin belki de en eğlenceli anlarından biri onun cinsiyetini öğrendiğiniz anlardır. Tabi sağlıklı olması her şeyin önünde gelse de, nasıl bir hayatı olacağını hayal etmek, yüz hatlarını düşlemek için cinsiyeti öğrenmek çok kilit bir nokta.

Gelelim yeni nesil cinsiyet partilerine… Eşinize sürpriz yapmak istiyor veya kendinize bile sürpriz olsun istiyorsanız, hamileliğinizin başından itibaren bu partiyi planlasanız yeridir.  Çünkü bu partiyi planlayabilmeniz için doktorunuzun cinsiyeti size bile söylememesi gerekiyor.

Bir yakın arkadaşınızı veya annenizi yanınızda götürerek cinsiyet öğreneceğiniz gün sadece ona söylemesini sağlayabilirseniz, birlikte çok güzel bir parti organize edebilirsiniz.

İçindekiler

Cinsiyet Partisi Kaçıncı Haftada Yapılır?İşte Cinsiyet Partisi fikirleri:Cinsiyet Partisi BalonuCinsiyet Partisi KutusuPasta İçerisinden Çıkan Cinsiyet! Beyaz Tişörtle Cinsiyet ÖğrenmeSu Tabancası ile Cinsiyet Öğrenmek mi?Cinsiyet Partisi Malzemeleri Nereden Alınır?

Cinsiyet Partisi Kaçıncı Haftada Yapılır?

Hamileliğinizin 12. Haftasından itibaren bebeğinizin cinsiyetinin tahmin edilme şansı olsa da, en net belirleme 16. haftada yapılmaktadır. Tabi bebeğiniz inatçı değilse…

Sıradaki Makale :   Hamilelikte Dikkat Edilmesi Gereken 10 Şey!
Etiketler
Daha Fazla Göster

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı